VI Сајам каријерног вођења и саветовање

Објављено 04.11.2020 у НОВОСТИ

У организацији Београдске отворене школе (БОШ), 29.10.2020. одржан је  VI Сајам школских тимова за Каријерно вођење и саветовање, овога пута у онлајн формату.  Међу 16 излагача налазили су се  представници наше школе: Ирена Ђенић Јанић, Весна Дубљанин и Виолета Ивковић. Ирена Ђенић Јанић  је комисији за процену квалитета  активности и осталим учесницима сајма представила разноврсне активности из ове области  које су  организоване и реализоване  током 2019/20 . године у циљу унапређивања вештина запошљивости  наших  ученика и даљег планирања  њихове каријере. Истовремено ово је била добра  прилика да се чланови тима упознају са примерима добре праксе које се спроводе у другим школама. Поред  излагача сајму је присуствовало и преко стотину виртуелних посетилаца из света образовања, различитих институција и предузећа.