29.12.2018.
Хуманитарне акције
више о томе...

18.12.2018.
Посета у оквиру пројекта ,,нулта толеранција на насиље''
више о томе...

16.12.2018.
Тематска настава
више о томе...

OСТАЛЕ ВЕСТИ >>>

 
| одељења |   | образовно профили   | екскурзије |   | матура |


     | I разред |
  | II разред   | III разред |   | IV разред |


ПРВИ РАЗРЕД - ГЕНЕРАЦИЈА 2017/2018.

Одељење: I-1

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пољопривредни техничар

Разредни старешина:
Весна Лазић

Преузми списак предмета...

Одељење: I-2

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: ветеринарски техничар

Разредни старешина: Мирјана Марић

Преузми списак предмета...

.Одељење: I-3

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: техничар хортикултуре
Разредни старешина: Виолета Ивковић


Преузми списак предмета...

.Одељење: I-4

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: прехрамбени техничар
Разредни старешина: Горан Маринковић

Преузми списак предмета...

Одељење: I-5

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер : техничар за индустријску фрмацеутску технологију

Разредни старешина: Марија Жарковић


Преузми списак предмета...

Одељење: I-6

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: техничар за заштиту животне средине

Разредни старешина: Радојка Трмчић


Преузми списак предмета...

Одељење: I-7

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пекар/месар

Разредни старешина:
Снежана Матовић

Преузми списак предмета-пекар...
Преузми списак предмета-месар...

назад на врх стране


 




ДРУГИ РАЗРЕД - ГЕНЕРАЦИЈА 2017/2018.

Одељење: II-1

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пољопривредни техничар

Разредни старешина:
Биљана Чампар


Преузми списак предмета...
Одељење: II-2

Подручје рада:

пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: ветеринарски техничар

Разредни старешина: Јулија Воштинић


Преузми списак предмета...
Одељење: II-3

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: техничар хортикултуре

Разредни старешина:
Драгана Ђорђевић


Преузми списак предмета...

Одељење: II-4

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: прехрамбени техничар

Разредни старешина: Данко Дамњановић

Преузми списак предмета...

Одељење: II-5

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: техничар за индустријску фарамацеутску технологију

Разредни старешина: Славомирка Мартић

Преузми списак предмета...

Одељење: II-6

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: техничар за заштиту животне средине

Разредни старешина: Биљана Миливојевић

Преузми списак предмета...

Одељење: II-7

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пекар/месар

Разредни старешина:
Радица Новчић

Преузми списак предмета-пекар...
Преузми списак предмета-месар...

назад на врх стране

 




ТРЕЋИ РАЗРЕД - ГЕНЕРАЦИЈА 2017/2018.

Одељење: III-1

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пољопривредни техничар

Разредни старешина:
Милана Маринковић

Преузми списак предмета...
Одељење: III-2

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: ветеринарски техничар

Разредни старешина: Владимир Савићевић

Преузми списак предмета...
Одељење: III-3

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: техничар хортикултуре

Разредни старешина:
Радмила Томић

Преузми списак предмета...
 
Одељење: III-5

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: хемијски лаборант

Разредни старешина:
Ивана Чађеновић


Преузми списак предмета...

Одељење: III-6

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: техничар за заштиту животне средине

Разредни старешина: Маријана Танасковић

Преузми списак предмета...

Одељење: III-7

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пекар/ месар/цвећар-вртлар

Разредни старешина: Валентина Крстић

Преузми списак предмета-пекар...
Преузми списак предмета-месар...

назад на врх стране

Одељење: III-8

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: цвећар-вртлар

Разредни старешина: Марија Милутиновић

Преузми списак предмета-цвећар/вртлар...



ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - ГЕНЕРАЦИЈА 2017/2018.

Одељење: IV-1

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: пољопривредни техничар

Разредни старешина:
Јасмина Мацан

Преузми списак предмета...
Одељење: IV-2

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: ветеринарски техничар

Разредни старешина: Ирена Ђенић јЈањић
Преузми списак предмета...


Одељење: IV-4

Подручје рада:
пољопривреда, производња и прерада хране

Смер: прехрамбени техничар

Разредни старешина: Биљана Бошковић

Преузми списак предмета...

Одељење: IV-5

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: хемијски лаборант

Разредни старешина: Мирјана Цветковић

Преузми списак предмета...



назад на врх стране

Одељење: IV-6

Подручје рада:
хемија, неметали и графичарство

Смер: техничар за заштиту животне средине

Разредни старешина: Марија Богдановић

Преузми списак предмета...

 

poljoprivredno hemijska skola kraljevo ratarica.edu.rs zemljotres 2010 Djordje Radic