Промоција активности пројекта ,,Oбогаћен једносменски рад“

Објављено 15.03.2024 у »Пројекти

За све наставнике и наставнице школе, у оквиру Наставничког већа 15.3.2024. године, организовано је представљање примера добре праксе и активности које су се реализовале у оквиру пројекта ,,Обогаћен једносменски рад.“ Осим реализованих активности, кроз предстојећи Дан отворених врата, сви укључени ученици имаће прилику да прикажу неке од својих продуката, приозвода или прмера добре праксе.
Осим активности, наставници су имали прилику да се ближе упознају са радом Клуба подршке. Погледали смо заједно филм ,,Како размишљамо“, на тему родних предрасуда, који су израдили ученици, а у процесу снимања учествовали су многи наставници и ученици. Филм је коришћен у радионицама вршњачких едукаторки које су на другачији начин приближиле и подсетиле ученике како је настао 8. март, и зашто је важна борба за равноправност.
На Наставничком већу присуствовали су представници удружења ,,Феномена“ и одељења послова цивилне заштите.