Европска награда за иновативност у настави

Објављено 01.07.2022 у »Освести се природа те чека

Национална агенција Фондације Темпус, уврстила је у ужи избор Еразмус плус пројекат наше школе, назива Освести се, природа те чека, за Европску награду за иновативност у настави -European Innovative Teaching Awards EITA. Пројекат наше школе, ушао је у ужу селекцију у области средњег образовања између Еразмус плус пројеката које су школе из наше земље реализовале у периоду 2018-2020. године. Резултате селекције и проглашење најбољих очекујемо у септембру месецу текуће године.

Ова номинација представља велики успех и доказ одрживости и квалитета пројекта Освести се, природа те чека из којег су проистекле бројне значајне сарадње на локалном и националном нивоу, али и међународна сарадња са партнерском школом БИЦ Љубљана из Републике Словеније која се наставља и путем које ће ученици и наставници наше школе одлазити на међународне размене и стручна усавршавања. Желимо успех нашем пројекту и надамо се добрим резултатима.